pondělí, červenec 22, 2024
   
Písmo

Rekonstrukce bytu Slatina

Rekonstrukce bytu Brno - Slatina – byt na ukázku pro zákazníky.

Máme připravený panelákový byt 2+1.  Zde zákazník při rozhodování o rekonstrukci bytu dopředu uvidí, jak může ,,dopadnout“ jeho byt po našem zásahu.

Podívejte se na video natočené právě z tohoto bytu. Video se vám otevře v novém okně:

 


Dále jsou fotografie s popisky k jednotlivým, dokončeným částem bytu. Také fotky jak rekonstrukce bytového jádra systémem MATE-J a celého bytu postupovala.

V bytě jsou nové dveře. Vstupní dveře jsou v dekoru stejném jako dveře interiérové, mají novou kovovou zárubeň. Dveře v bytě jsou s obložkovou zárubní.

Na podlaze v celém bytě (kromě koupelny a toalety) je vinylová podlaha.

Toaleta je obložená obkladem až do stropu. Vstup k šachtě je přístupný velkými dvířky. Při opravě v tomto prostoru je celá stěna za WC odnímací. Nádržka k WC je skrytá v šachtě, ke splachování je udělán otvor.

Na toaletě je také umývátko, stojánková baterie s bidetovou sprškou.

Stěny jsou vyrovnané sádrovou omítkou a vymalované. Do koupelny jsou vytvořeny posuvné dveře na míru, zajíždějící do zdvojené stěny.

V koupelně je asymetrická vana se schodkem (soklem), ve kterém vedou rozvody vodoinstalace a plynu do kuchyně.

U stropu je udělané prosvětlení do kuchyně. Díky tomu je i přes den v koupelně dostatek světla.

Fotografie za denního světla, bez použití osvětlení.

Kuchyňská linka je do tvaru L, kde je v horním části vidět prosvětlení do koupelny.

Celý byt je barevně sladěný.

 

Následují fotografie z průběhu rekonstrukce. Nejníže jsou fotky z původního stavu bytu.

 

Rekonstrukce celého bytu v Brně - Slatina. Nové podlahy, nové dveře, kompletní rekonstrukce bytového jádra, nově vyrovnané, vymalované zdi, kuchyňská linka do tvaru L. Zakázka ve Slatině je téměř hotova. Ještě se bude dodělávat několik úprav (např. zalištování podlahy, montáž kuchyňské linky, úprava posuvných dveří). Veškeré práce budou dokončeny do poloviny února.
Montáž kuchyňské linky do tvaru L.

V bytě jsou dveře prosklené do pokojů, na toaletu plné. Všechny jsou ve stejné barvě včetně vchodových dveří. Do koupelny jsou dveře posuvné do kazety. V celém bytě je vynilová podlaha ve stejném dekoru.

Toaleta je kompletně dokončena. V koupelně je již namontováno a nainstalováno veškeré vybavení. Dokončit se musí prosvětlení do kuchyně a posuvné dveře do kazety.

Posuvné dveře do kazety pro vstup do koupelny. Koupelna kompletně obložena. Na toaletě obložená zadní stěna, přimontované WC, umývátko s baterií a sprškou. V bytě probíhá montáž oblozkových zárubní s dveřmi, které ladí barvou společně s vchodovými dveřmi. Byt je kompletně vymalovaný, nově vystavěné bytové jádro systémem MATE-J je otapetováno. Podlahy jsou sjednoceny jedním odstínem vinylové podlahy.


Podezděná vana se schodkem, kde vede vodoinstalace a odpady pro umyvadlo a vanu. Na toaletě rozpracovaná nová zadní stěna se skrytou splachovací nádržkou k WC.
 
 

Nové vchodové dveře do bytu včetně kovové zárubně, do koupelny posuvné dveře do kazety, umístění vany, v koupelně u stropu udělán průhled do kuchyně, další postup v obkladačských pracích, úprava, tmelení zdí v celém bytě.

Nově udělána vodoinstalace do koupelny a na WC, další postup odstraňování PVC z podlah, škrábání a čištění zdí v celém bytě, obkladačské práce, příprava na sádrokartonové stropy.Kompletní rekonstrukce bytu ve Slatině. Foto z prvních dnů práce. Vybourání, odstranení původního umakartového jádra, výstavba nových zdí systémem MATE-J, postupné odstraňování PVC z celého bytu.Původní stav bytu
Visitor Counter by Digits