středa, říjen 28, 2020
   
Písmo

Roušky z pětivrstvého antibakteriálního netkaného materiálu

Jako firma, která se specializuje na renovace/rekonstrukce bytů a domů, se již více jak rok zabýváme i šitím doplňků do bytů, ochranných oděvů a pomůcek pro nás a pro řemeslníky, reklamních předmětů. Proto jsme v této vzniklé situaci rozšířili naši výrobu i na šití roušek z filtračního materiálu od našeho dodavatele.

Roušky:

Naše roušky jsou vyrobené z netkané textilie, tzv. filtrační textilie
složené z pětivrstvého až šestivrstvého materiálu, obsahuje hydrofobní vrstvy odpuzující vodu, i přes dezinfekci párou nebo vyvaření, zůstává zachována částečná filtrace. Dle studií uveřejněných na internetu, filtrační textile využívaná na výrobu profesionálních roušek sáčků do vysavačů, filtru do automobilu, by měla být druhou nejefektivnější po profesionálních rouškách. Rouška ušitá celoplošně s filtračního
netkaného materiálu opatřena drátkem na vytvarování nosu, gumičky přes hlavu, ne za uši k velmi dobré těsnosti na obličej, vyzkoušeno při dlouhodobějším nošení. Nejedná se o roušku ušitou pouze z bavlněné látky.

Materiál není atestován, nejedná se o zdravotnický výrobek. Tyto nesterilní roušky vás neochrání před nákazou korona viru, ale sníží pravděpodobnost rozšiřování tohoto viru mezi námi navzájem.

Z důvodu opatrnosti a ochrany zákazníka, jsou roušky expedovány nejdříve po 48 hodinách od ušití. Před prvním použití vyvařte 3 minuty v horké vodě.

Rozměr standardní roušky je 18,5x16 cm, zmenšená verze 14x10 cm, případně dle domluvy

Doporučení, informace z internetu:

Je lepší roušky používat zpravidla jednorázově. Nicméně i nouzově sterilizovaná ochranná pomůcka je lepší než žádná. Dle doporučení odborníků existuje několik způsobů sterilizace, kterou lze provést i v domácích podmínkách a to desinfekce párou, chemicky (např. Sanitol), vyvařením. Nevkládejte do mikrovlnky (obsahuje kovové části), nežehlit. Sterilizací se snižuje účinnost filtru.

Z veřejně dostupných zdrojů na internetu u výrobce sáčků do vysavače lze dohledat, že rouška bez jakékoli viditelné změny přežila vyvaření ve vařící vodě i prací proces na 60°C. Neplstnatí, neuvolňují se z ní vlákna a ani se nesrazila. Rouška vyrobená ze sáčků do vysavače z kvalitní netkané textilie je funkční a je ji možno i dezinfikovat vyvařením, nebo vypráním v pračce. Žehličkou ale roušku nežehlete.

Předání, doručení, vyzvednutí:

- na základě dohody

Brno - město doručujeme roušky vlastním rozvozem

Místo vyzvednutí: Cacovická 69, Brno pouze v určenou dobu

Platba, cena:

- platba předem na účet na základě platebních údajů

- cena jedné roušky je 89 Kč včetně DPH

- k ceně za objednávku roušek cena za dopravné a balné dle typu doručení (pošta - převod na účet, dobírka / osobní odběr Brno / dovoz vlastním rozvozem Brno)

Kontakt:

- email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

- mobil: 732 845 305 - pouze sms nebo WatsApp (hovory nepřijímáme)

- výdejní místo: Cacovická 69, Brno


NOVINKY

19.10.2020 - zítra v úterý zahajujeme novou zakázku - rekonstrukci bytového jádra a kuchyně v Brně Kohoutovicích. Brzy přibudou videa a fotografie ve fotogalerii.

18.10.2020 - V horni liště našich stránek najdete záložku NAŠE PRÁCE VE VIDEU a nově tam přibyla dokončená zakázka - rekonstrukce Adamov https://www.youtube.com/watch?v=dwwUpT8CCt0

16.09.2020 - V horní liště našich stránek najdete záložku NAŠE PRÁCE VE VIDEU a v ní videa z právě probíhající rekonstrukce bytového jádra v Adamově - výstavba jádra systémem MATE-J, práci jsme zahájili toto pondělí.

07.09.2020 - v sobotu 19 9. 2020            a 3. 10. 2020 od 9:00 do 12:00 hodin bude OTEVŘENÁ PROVOZOVNA          na Cacovické 69 v Brně. Otevřeno máme pro Vás, co nemáte v týdnu čas nebo chodíte pozdě z práce a plánujete zvelebení bytového jádra nebo bytu. Řekneme Vám spoustu informací k rekonstrukcím, renovacím. Těšíme se na Vaši návštěvu. KOUPELNY MATĚJKA.

05.09.2020 - Ve fotogalerii brzy přibude zdokumentovaná dokončená renovace v Bohunicích, již se ale můžete podívat na videa z průběhu práce a také na video ze dne předání díla (v horní liště našich stránek v záložce NAŠE PRÁCE VE VIDEU).

18.08.2020 - V horní liště našich stránek najdete záložku NAŠE PRÁCE VE VIDEU a v ní videa z právě probíhající renovace panelového bytového jádra v Bohunicích, nejnovější video s obklady.

02.08.2020 - Zítra zahájíme novou zakázku - renovaci panelové koupelny a WC, podlahy v bytě a všechny interiérové dveře v Brně Bohunicích. Ve fotogalerii bude průběh ze zakázky.

30.06.2020 - Vážení zákazníci, jako firma jsme zvládli situaci s covidem. Dokončili jsme práci mimo Brno (náročnější rozsah práce v zemědělském stavení domu) a jsme opět v Brně. V současné době nadále realizujeme zakázky - rekonstrukce bytových jader, celých bytů, kuchyně viz právě probíhající práce Brno - Černá Pole. Při rekonstrukci celého bytu můžeme nabídnout náhradní ubytování v bytě ve Slatině, v případě potíží s corona virem ubytování zdarma.

10.6.2020 - aktuálně dokončená zakázka v rodinném domě ve Vítonicích ZDE

Visitor Counter by Digits