středa, listopad 25, 2020
   
Písmo

Fotogalerie 2013

Kategorie: News

Rekonstrukce byt.jadra Mate J, vystavba , montaz sektorove kuchynske linky.Brno N.Liskovec.Doba prace 12 dni.

 


 

Renovace průchozího umakartového jádra ve Vyškově. Obklad v koupelně a na WC, otočné umyvadlo nahrazené novým plastovým umyvadlem Elva, nová vanička Rhea, přepojení původního WC. Délka práce 4 pracovní dny.

 


 

Rekonstrukce zděné koupelny v bytovce ve Slavkově u Brna. Délka práce 12 pracovních dní.

 


 

Rekonstrukce bytového jádra sstémem MATE-J v Brně Lesné. Využita lehká konstrukce pro výstavbu v bytě na sídlišti Lesná Brno, kde jsou stropní panely s nižsí nosností. Doba provedení práce 14 dní za provozu domácnosti. Včetně přípravy a vybourání jádra, při zachování funkčnosti WC. Namontovaná sektorová kuchyňská linka.

 


 

Rekonstrukce bytového jádra systémem MATE-J v Brně na Lesné. Využitá lehká konstrukce pro výstavbu v bytě na sídlišti Lesná Brno, kde jsou stropní panely s nižší nosností. Příprava na montáž kuchyňské linky, nivelace, podlaha, vynil. Prosvětlení koupelny, sprchový kout s hlubokou vaničkou. Zvýšení původního WC. Délka práce 14 pracovních dní.

prosvětlení z koupelny do kuchyně

nová vynil podlaha v chodbě


příprava na kuchňskou na míru

 

 


 

 

Renovace bez bourání Brno Bystrc za provozu domácnosti. Doba práce 11 dní, původní umakart, komplet elektro

 


 

Rekonstrukce WC systemem MATE-J, jedná se historickou budovu školy, zakázka provedena před třemi roky za provozu školy

 


 

Rekonstrukce bytového jádra systémem MATE-J zakázka Vinohrady,doba provedení práce 13 pracovních dní za provozu domácnosti,včetně přípravy a vybourání jádra,při zachování funkčnosti wc a vodoinstalace.Provedení elektroinstalace v bytě,výstavba celého jádra-nejsou lepené obklady na panel domu.WC v provedení skryté nádržky našim postupem a možností demontáže zadní stěny v případě zásahu v šachtě.

 


 

Rekonstrkce bytu Brno Bystr. Nové podlahy, nová kuchyňská linka, nové dveře, kompletní koupelna

 


 

Rekonstrukce celého rodinného domu Brno Žabovřesky. Nové podlahy, schodiště na míru, renovace původních parket, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

 


 

Zakázka Bystrc - renovace bytového jádra bez bourání, nová kuchyňská linka, nová podlaha v kuchyni. Komplet bytové jádro, elektroinstalace. Obklady keramické přímo na umakartové jádro. Renovace bez bourání děláme již 15 let.


Rekonstrukce bytového jádra systémem MATE-J. Zakázka Stará Osada. Kompletní rekonstrukce bytového jádra s prosvětlením. Příprava na montáž kuchyňské linky, dlažba. Doba práce 13 pracovních dnů.


Renovace bytového jádra bez bourání Brno Kohoutovice. Oprava kuchyňské linky, komplet elektroinstalace. Doba práce 11 pracovních dnů.

 

 

 

 

 


Rekonstrukce bytového jádra, celého bytu Brno Vinohrady. Toto je již druhá zakázka pro našeho stávajícímu zákazníkovi. Vše systémem MATE-J. První zakázka byla provedena 2010.


Dokončená zakázka Brno Kohoutovice. Výstavba systémem MATE-J, posuvné dveře, kompletní elektroinstalace, stropní podhledy, zakázka dokončena v březnu, doba výstavby 3 týdny


Dokončená zakázka Bohunice. Rekonstrukce jednopokojového bytu, výstavba bytového jádra, další foto interiéru budou dodány. 


Renovace bytového jádra bez bourání. Komplet elektroinstalace, zachování původního jádra. Zakázka Bohunice. Doba práce 7 pracovních dnů.

 

 

 

 


Rekonstrukce cihelného bytu Brno Žabovřesky (60 léta). Výměna vany za sprchový kout. Nové větrací okno z koupelny na WC. Dlažba kompletně v kuchyni, chodbě, koupelně a WC (bezbariérový přístup). Rekonstrukce kuchyně, kuchyňská linka na míru. Komplet elektroinstalace, vodoinstalace, malířské práce.


NOVINKY

3.11.2020 - V horni liště našich stránek najdete záložku NAŠE PRÁCE VE VIDEU kde se můžete podívat na právě probíhající zakázku _____https://www.youtube.com/watch?v=w0VGDglbhFE - aktuální video ze dne 2.11.2020.

19.10.2020 - zítra v úterý zahajujeme novou zakázku - rekonstrukci bytového jádra a kuchyně v Brně Kohoutovicích. Brzy přibudou videa a fotografie ve fotogalerii.

18.10.2020 - V horni liště našich stránek najdete záložku NAŠE PRÁCE VE VIDEU a nově tam přibyla dokončená zakázka - rekonstrukce Adamov https://www.youtube.com/watch?v=dwwUpT8CCt0

16.09.2020 - V horní liště našich stránek najdete záložku NAŠE PRÁCE VE VIDEU a v ní videa z právě probíhající rekonstrukce bytového jádra v Adamově - výstavba jádra systémem MATE-J, práci jsme zahájili toto pondělí.

07.09.2020 - v sobotu 19 9. 2020            a 3. 10. 2020 od 9:00 do 12:00 hodin bude OTEVŘENÁ PROVOZOVNA          na Cacovické 69 v Brně. Otevřeno máme pro Vás, co nemáte v týdnu čas nebo chodíte pozdě z práce a plánujete zvelebení bytového jádra nebo bytu. Řekneme Vám spoustu informací k rekonstrukcím, renovacím. Těšíme se na Vaši návštěvu. KOUPELNY MATĚJKA.

05.09.2020 - Ve fotogalerii brzy přibude zdokumentovaná dokončená renovace v Bohunicích, již se ale můžete podívat na videa z průběhu práce a také na video ze dne předání díla (v horní liště našich stránek v záložce NAŠE PRÁCE VE VIDEU).

18.08.2020 - V horní liště našich stránek najdete záložku NAŠE PRÁCE VE VIDEU a v ní videa z právě probíhající renovace panelového bytového jádra v Bohunicích, nejnovější video s obklady.

02.08.2020 - Zítra zahájíme novou zakázku - renovaci panelové koupelny a WC, podlahy v bytě a všechny interiérové dveře v Brně Bohunicích. Ve fotogalerii bude průběh ze zakázky.

30.06.2020 - Vážení zákazníci, jako firma jsme zvládli situaci s covidem. Dokončili jsme práci mimo Brno (náročnější rozsah práce v zemědělském stavení domu) a jsme opět v Brně. V současné době nadále realizujeme zakázky - rekonstrukce bytových jader, celých bytů, kuchyně viz právě probíhající práce Brno - Černá Pole. Při rekonstrukci celého bytu můžeme nabídnout náhradní ubytování v bytě ve Slatině, v případě potíží s corona virem ubytování zdarma.

10.6.2020 - aktuálně dokončená zakázka v rodinném domě ve Vítonicích ZDE

Visitor Counter by Digits